Totem LCD to nowoczesny sposób prezentacji treści reklamowych. Należy do rodziny urządzeń wykorzystywanych do promocji produktu poprzez wyświetlanie obrazów promocyjnych na ekranie.
Produkt wykonany jest w wersji do zastosowania wewnątrz albo na zewnątrz budynków. Wyróżnia się łatwym montażem oraz prostym sposobem konfiguracji. Od dostawy do uruchomienia wystarczy zaledwie kilka minut. Dostępny jest w różnych kolorach obudowy i może być wykonany w wersji z podświetleniem na listwach bocznych.

Rozwiązania typu VideoWall idealnie sprawdzą się tam gdzie potrzebna jest wysoka jakoś obrazu. Szczególnie polecane są do witryn sklepowych oraz prezentacji podczas Eventów wewnętrznych. Bezszfowe połączenie monitorów gwarantuje niezaprzeczalne korzyści estetyczne.

Player DS do minikomputer służący do emisji materiałów reklamowych na dowolny podłączony do niego wyświetlacz. W chwili obecnej oferujemy playery oparte o system Windows oraz Android. Playery posiadają preinstalowany system zarządzania emisją – BoardConnect

Telebimy to nośniki reklamowe i ekrany prezentacji treści niekomercyjnych przeznaczone do funkcjonowania wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów. To szeroka grupa produktów o wysokiej rozdzielczości obrazu, m.in wykorzystywana jako element scenografii programów telewizyjnych, koncertów i show.

Wykorzystujemy do konstrukcji najlepsze materiały, które wykazują odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Produkty w doskonały sposób wykorzystują potrzeby współczesnych konsumentów, wymagających od reklamy dynamiczności oraz możliwości interakcji. Polecamy wyroby w różnych wariantach wykończenia z parametrami technicznymi, dostosowanymi do indywidualnych potrzeb.